Okolica

Najbliższe wolne terminy w naszych domach:
Rezerwuj online arrow right

Plaże

Sasino słynie z niesamowitej ciszy, spokoju i wyciszającej atmosfery, potęgowanej przez szumiące lasy, a także nadmorskie pejzaże. Liczne trasy rowerowe sprawiają, że jest to perfekcyjne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Z kolei wszechogarniająca przyroda doskonale wpisze się w gusta osób, pragnących pozostać w nierozerwalnym kontakcie z przyrodą. Tutaj czas staje w miejscu.

W odległości 5 km od Sasina znajduje się jedna z najpiękniejszych dzikich plaż nad Bałtykiem. Chodzi oczywiście o nadmorską miejscowość Stilo. Latem wypoczywa tu niewielu turystów, gwarantując tym samym ciszę i spokój. By z Sasina dotrzeć na plażę w Stilo, można udać się na spacer przez gęsty sosnowy las lub krótką wycieczkę rowerową. Co ważne, nawet w sezonie jest tu sielsko i kameralnie.
Plaża - Seausasino.pl
Plaża - Seausasino.pl
Lasy - Seausasino.pl
Lasy - Seausasino.pl

Lasy

Sasino apartamenty położone są w samym sercu zacisznej, nadmorskiej miejscowości. Wszechogarniający las zapewnia intymność i komfort każdemu z gości. Liczne trasy rowerowe są prawdziwym rajem dla miłośników kolarstwa i aktywnego wypoczynku. Z kolei leśne ścieżki pozwalają na długie spacery. Wycieczki po przygotowanych szlakach, unoszący się powietrzu zapach żywicy i mchu pozwalają zapomnieć o codziennych troskach i problemach.

Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że Sasino położone jest zaledwie 20 km od Słowińskiego Parku Narodowego, który bywa nazywany również zaszczytnym mianem „polskiej pustyni”. Wycieczka taka bez wątpienia okaże się niezapomnianym uatrakcyjnieniem nadmorskiego pobytu.

Latarnia

Nieopodal Sasina, kilometr od linii brzegowej znajduje się Latarnia morska Stilo. Zbudowana została na początku XX wieku na szczycie wydmy. To jedna z dwóch latarni, które wykonano całkowicie z metalu (druga znajduje się Jastarni). Mierzy 33 metry wysokości, a jej zasięg światła wynosi 23 Mm. Aby móc cieszyć oko oszałamiającymi widokami, należy pokonać nieco ponad 200 schodków. Obecnie jest ona zabytkiem architektury morskiej.
Latarnia - Seausasino.pl
Latarnia morska - Seausasino.pl
PAŁAC I STADNINA CIEKOCINKO - Seausasino.pl

Pałac i Stadnina Ciekocinko

Zaledwie 4 km od Sasina znajduje się Stadnina Koni Ciekocinko, będąca częścią kompleksu Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. W miejscu tym czas się zatrzymuje, zapewniając zupełnie nowy, a przez to niepowtarzalny wymiar wypoczynku. Dzięki tak bliskiej odległości do morza i urokliwych dzikich plaż możliwy jest aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ponadto podziwianie zapierających dech w piersiach widoków w połączeniu z delikatnymi powiewami lekkiej bryzy zapewniają spokój i ukojenie.

Stadnina Ciekocinko uznawana jest za najpiękniejszą zabytkową Stadninę Koni w Polsce. Co więcej, to właśnie tu odbywają się największe międzynarodowe zawody jeździeckie organizowane w Polsce, czyli BALTICA EQUESTRIAN TOUR, gdzie udział biorą najwybitniejszy i cenieni na całym świecie jeźdźcy.

Stadnina, oferuje niepowtarzalną usługę hotelu dla koni, gdzie do wyboru jest pobyt w zabytkowej stajni lub w stajni angielskiej z pełnym wyżywieniem i dostępem zarówno do infrastruktury, jak i terenów zielonych.

Łeba

Nieco ponad 20 minut dzieli Sasino i Łebę - miejscowość, która w roku 1998 z inicjatywy biznesmenów z miasta i okolic, stało się miastem - państwem. Dzięki temu Łeba ma swój paszport, monetę oraz księcia.

Miasto cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów przede wszystkim ze względu na imprezowy charakter. Klubowe życie tętni wokół deptaka i pięknych plaż, a ze względu na dużą ilość dyskotek i barów każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. W okresie wiosenno-letnim można spędzić wieczór przy rytmach muzyki na jednej z plaż. Ponadto w Łebie odbywają się koncerty i festiwale, które również są ciekawą formą spędzenia czasu.
Łeba - Seausasino.pl
Sprawdź jak dojechać arrow right
Cele Projektu Celem projektu jest wdrożenie działań mających na celu trwałe ograniczenie skutków pandemii Covid-19 i wzmocnienia pozycji na tle konkurencji.
Planowane efekty Planowanym efektem wdrożenia projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa przebywających w obiekcie gości w związku z pandemią Covid-19. Efektem działań będzie również trwałe zwiększenie konkurencyjności firmy, co będzie przeciwdziałać negatywnym skutkom ekonomicznym związanym z pandemią Covid-19.
Wartość Projektu 231 986,85 zł
Wkład Funduszy Europejskich 197 188,82 zł